ПРИРЕДБА ЗА ПРИЈЕМ ПРВАКА

август 31, 2022

Ученици одељења 2/1 и 2/6 су 31. августа 2022. године одржали приредбу поводом пријема првака на платоу испред школе. У реализацији приредбе учествовао је и хор Музичке школе ,,Невена Поповић“. Ученици су рецитовали песме намењене ђацима првацима, глумили и певали. Професори музичке школе су употпунили доживљај свирањем музичке пратње за песме које су певали ученици и чланови хора.

На крају приредбе прваци су са старијим другарима певали песму ,,Кад си срећан“ и на тај начин осетили чари дружења у школи.

Ученике првог разреда дочекале су и поруке добродошлице на паноу холу матичне школе.

Прваке су дочекали и ученици старијих разреда у подручном одељењу у Живковцу.

И овог 1. септембра, у част нове генерације ученика првог разреда, са жељом да им овај дан остане у лепом сећању, уприличена је мала приредба коју су припремили њихови старији другари (поздравили су прваке рецитовањем песмица). Након приредбе прваци су имали прилику да се упознају са својом учитељицом, обиђу школу и имају свој први школски час.