Добро дошли на сајт

ОШ ‚‚Мића Стојковић"

Налазимо се у насељу Умчари, општина Гроцка, на територији града Београда. Име носи по народном хероју Југославије Мићи Стојковићу, рођеном у Умчарима.

Добро дошли у школу државних првакиња у рукометуДобро дошли у школу која има традицију Ученичке задруге

Последње новости

У овој секцији ће се налазити неколико последњих новости из школе у којима ће посетиоци сајта моћи да виде.

Догађаји у нашој школи

08 Јун 2020

Организовање такмичења

Maecenas lectus purus, pulvinar sed rutrum id, laoreet cursus nibh. Duis eu purus at convallis vehicula.

08 Апр 2020

Фестивал стваралаштва младих

Ваннаставне активности

У склопу ваннаставних активности организован је рад бројних секција: драмско-рецитаторска, ликовна, музичка, географска, историјска, техничка, секција страних језика и спортске секције.

Радно време школе

Радни дани