Обавештење за ученике и родитеље

август 30, 2021

Поштовани родитељи и драги ученици,Настава у школској 2021/2022. години почиње за све ученике у среду, 1. 9. 2021. године, према следећем плану:
Умчари: млађи и старији разреди у 7.30 (улаз А ученици петог разреда, улаз Б ученици седмог разреда, улаз В ученици 3. и 4. разреда, улаз Г ученици 1. и 2. разреда, док ће ученици 6. и 8. разреда улазити на улаз Д код сале за физичко).
Дражањ: млађи 7.25, старији 11.50 (у Дражњу ће ученици мењати смене на недељеном нивоу, за разлику од прошле школске године када су мењали на месечном нивоу.
Пударци: настава почиње у 8.00 часоваКамендо: настава почиње у 8.30 часоваЖивковац: настава почиње у 7.30 часова
Подсећамо Вас да су све мере које смо поштовали прошле школске године и даље на снази, па молимо родитеље да не улазе у школска дворишта без преке потребе и да приликом уласка носе заштитне маске.Сви ученици у школи и ђачком превозу носе маске.
О свим другим питањима обавестиће Вас одељењски старешина.
Управа школе