НОВА ГОДИНА

децембар 30, 2022

Прво полугодиште смо завршили уређивањем и украшавањем школе за дочек Нове године. Организовали смо разне активности за ученике и за запослене. Поред кићења јелке и украшавања школе, ученици су организовали и новогодишње приредбе и базар где су изложили све украсе које су направили током радионица са родитељима.

Новогодишње  јелке у Умчарима и Дражњу
Украшена школа у Пударцима
Новогодишња прослава у Пударцима
Новогоишња приредба у Живковцу
Новогодишњи базар у Дражњу

ПРОЈЕКАТ „STREET GAMES OF ALPHA GENERATION“

Током реализације пројекта „Street games of Alpha generation“, ученици наше школе, под менторством наставнице историје Данијеле Кужет, разменили су дигиталне и поштанске новогодишње честитке са ученицима из Турске . Израда ових честитки допринела је развоју креативности, учењу страних језика, развоју дигиталних компетенција и дружењу и ученицима много радости.

ТАЈНИ ДЕДА МРАЗ

У оквиру колектива организован је „Тајни Деда Мраз“. Запослени су једни другима тајно припремили адекватне поклоне и на тај начин показали колико се добро познају, као и да пријатељска атмосфера влада међу њима.