Милош Антонијевић

Наставни предмет: :  Математика; Информатика и рачунарство; Техника и технологија; Предузетништво

Школа: ОШ „Мића Стојковић“
Образовни ниво: Машински инжењер
Дужина радног искуства као наставника:
8 година
Похађани програми стручног усавршавања у последњих 5 година
Број сати: 160

– Критичко мишљење и решавање проблема, дигитална писменост и програмирање микробит уређаја (British Council)

– Школско законодавство – основа развоја образовања и васпитања – теме 1,2,3 и 4 (ЗУОВ)

– Дигитална учионица/дигитално компетентан
наставник – увођење електронских уџбеника и дигиталних образовних материјала – (ЗУОВ)

– Програм обуке наставника за реализацију наставе оријентисане ка исходима учења – (ЗУОВ) – 24 бода

-НТЦ систем учења (Ранко Рајовић и Урош Петровић – НТЦ центар) – 16 бодова

Истакнута професионална постигнућа наставника:

• Информатички координатор за Завршни испит и упис ученика у средње школе

• Координатор за есДневник

Реч наставника:

Поносан супруг и отац малог дечака. Од малих ногу очаран бројевима, ИКТ и лоптом. Спојио посао и задовољство, тако да поред рада са децом у школи бавим се кошаркашком статистиком  при репрезентацији Србије и великим бројем београдских екипа. Одговоран и савестан, трудим се да сваки дан научим нешто ново, да пренесем знање и заинтересујем децу да се посвете учењу јер без уложеног труда нема ни успеха. У ЗНАЊУ ЈЕ МОЋ (Френсис Бејкон).