Izaberite stranicu

Летопис 4 2021/2022

Табела постигнутих резултата ученика

Редн.бр.

одељењe

Презиме, име

(ментор-наставник)

Општинско

Градско

Републичко

Захвалнице

и друге награде

1.

1/2

Петровић Петар

(Нада Млинар)

1. место – Литерарни конкурс «Крв живот значи» Црвени крст Гроцка

/

1. место Литерарни конкурс «Крв живот значи» у организацији Републичког секретариата Црвеног крста

Диплома

2.

1/2

Матејић Давид

(Нада Млинар)

3. место – Литерарни конкурс «Крв живот значи» Црвени крст Гроцка

/

/

Диплома

3.

2/4

 Николић Алекса

(Милица Ђорђевић)

1.место – Мајски крос (Спортски савез Србије и Општински секретеријат за спорт и омладину Гроцка)

 

 

 

Диплома

4.

3/1

Маторчевић Анђела

(Гордана Лазић)

 

2. место – Литерарни конкурс «Крв живот значи» Црвени крст Гроцка

/

/

Диплома

5.

3/1

Миленковић Сара В.

(Гордана Лазић)

 

3. место -Општинско такмичење из математике

/

/

Диплома

6.

3/4

Степановић Даница

(Лана Бранежац)

1. место -Општинско такмичење за најбољу дечју карикатуру „Мали Пјер“;

3. место -Општинска смотра рецитатора

 

/

/

Диплома

 

 

 

 

 

 

Диплома

7.

3/4

Петронијевић Андрија

(Лана Бранежац)

2. место – Општинско такмичење за најбољу дечју карикатуру „Мали Пјер“

/

/

Диплома

8.

3/4

Којић Алекса

(Лана Бранежац)

3. место -Општинско такмичење за најбољу дечју карикатуру „Мали Пјер“

/

/

Диплома

9.

3/6

Милосављевић Кристина

(Љиљана Јовановић Пауновић)

3. место -Општинско такмичење из математике

/

/

Диплома

10.

3/6

Гојковић Огњен

(Љиљана Јовановић Пауновић)

 

1. место – Мајски Општински крос

/

/

Диплома

11.

3/3

 Мијаиловић Алекса

(Александар Вукотић)

2. место – Мајски Општински крос

/

/

Диплома

12.

4/2

Јовановић Тијана

(Тања Павловић)

2. место – Мајски Општински крос

/

/

Диплома

13.

4/2

Јовановић Хелена

(Тања Павловић)

3. место – Мајски Општински крос

/

/

Диплома

14.

5/1

Марјановић Алекса

(Милош Антонијевић)

3. место -Општинско такмичење из математике

/

/

Диплома

15.

5/1

Душић Тамара

(Никола Марић)

1. место – Општинско такмичење из рукомета

2. место – Мајски Општински крос

1. место – Градско такмичење из рукомета

1. место – Републичко такмичење из рукомета

Диплома, медаља

16.

5/1

Антонијевић Татјана

(Никола Марић)

1. место – Мајски Општински крос

1. место – Општинско такмичење из рукомета

1. место – Градско такмичење из рукомета

 

Диплома

17.

5/1

Петровић Лена

(Никола Марић)

1. место – Општинско такмичење из рукомета

1. место – Градско такмичење из рукомета

 

Диплома

18.

5/1

Трајковић Ирена

(Никола Марић)

1. место – Општинско такмичење из рукомета

1. место – Градско такмичење из рукомета

 

Диплома

19.

5/2

Јовановић Дарко

(Драгана Малушић)

/

/

2.место,награда на Републичком ликовном конкурсу «Сцена,маска,костим,лутка»

Диплома

(Центар за ликовно васпитање деце и омладине Војводине, Нови Сад)

20.

6/1

Величковић Марко

(Тања Мијаиловић)

3. место -Општинско такмичење из математике

/

/

Диплома

21.

6/1

Јанковић Уна

(Никола Марић)

1. место – Општинско такмичење из рукомета

1. место – Градско такмичење из рукомета

 

Диплома

22.

6/1

Миленковић Јелица

1. место – Општинско такмичење из рукомета

1. место – Градско такмичење из рукомета

 

Диплома

23.

6/1

Ђурић Емилија

1. место – Општинско такмичење из рукомета

1. место – Градско такмичење из рукомета

 

Диплома

24.

6/1

Матић Теодора

1. место – Општинско такмичење из рукомета

1. место – Градско такмичење из рукомета

 

Диплома

25.

6/3

Вукотић Анамарија (Тања Мијаиловић)

 

 

 

(Никола Марић)

3. место -Општинско такмичење из математике;

1. место – Општинско такмичење из рукомета

1. место – Градско такмичење из рукомета

1. место – Републичко такмичење из рукомета

Диплома

 

 

 

Диплома, медаља

26.

6/3

Лукић Анђела

(Никола Марић)

1. место – Општинско такмичење из рукомета

1. место – Градско такмичење из рукомета

 

Диплома

27.

6/3

Петровић Милица

(Никола Марић)

1. место – Општинско такмичење из рукомета

/

 

Диплома

28.

7/2

Јовановић Душан

(Сузана Ћирић)

2. место –

Општинско такмичење из хемије

/

/

Диплома

29.

7/1

Стаменковић Милица В.

(Никола Марић)

1. место – Општинско такмичење из рукомета

1. место – Градско такмичење из рукомета

1. место – Републичко такмичење из рукомета

Диплома, медаља

30.

7/1

Стејић Александра

(Никола Марић)

1. место – Општинско такмичење из рукомета

1. место – Градско такмичење из рукомета

1. место – Републичко такмичење из рукомета

Диплома, медаља

31.

8/1

Миленковић Ана

(Никола Марић)

1. место – Општинско такмичење из рукомета

1. место – Градско такмичење из рукомета

1. место – Републичко такмичење из рукомета

Диплома, медаља

32.

8/1

Ивковић Николина

(Никола Марић)

1. место – Општинско такмичење из рукомета

1. место – Градско такмичење из рукомета

1. место – Републичко такмичење из рукомета

Диплома, медаља

33.

8/1

Мрачић Тијана

(Никола Марић)

1. место – Општинско такмичење из рукомета

1. место – Градско такмичење из рукомета

1. место – Градско такмичење из рукомета

Диплома, медаља

34.

8/1

Радосављевић Милица

(Никола Марић)

1. место – Општинско такмичење из рукомета

1. место – Градско такмичење из рукомета

1. место – Градско такмичење из рукомета

Диплома, медаља

35.

8/2

Душић Теодора

(Никола Марић)

 

 

 

(Тања Мијаиловић)

1. место – Општинско такмичење из рукомета;

3. место -Општинско такмичење из математике

1. место – Градско такмичење из рукомета

 

 

/

1. место – Републичко такмичење из рукомета

 

 

/

Диплома, медаља

36.

8/2

Јовановић Николина

(Никола Марић)

1. место – Општинско такмичење из рукомета

1. место – Градско такмичење из рукомета

1. место – Републичко такмичење из рукомета

Диплома, медаља

37.

8/2

Маринковић Марија

(Никола Марић)

1. место – Општинско такмичење из рукомета

1. место – Градско такмичење из рукомета

1. место – Републичко такмичење из рукомета

Диплома, медаља

38.

8/2

Михаиловић Анђела

(Никола Марић)

1. место – Општинско такмичење из рукомета

1. место – Градско такмичење из рукомета

1. место – Републичко такмичење из рукомета

Диплома, медаља